відкриття заводу

7-го липня 2020, в с. Підгайчики Золочівського району Львівської області, компанія «Агроль», яка понад 20 років спеціалізується на вирощуванні бройлеру, офіційно відкрила новий високотехнологічний м’ясопереробний комплекс по забою і переробці птиці.Відкриття нового підприємства забезпечить новими робочими місцями понад 120 місцевих мешканців.
Завдяки відкриттю нового заводу ТОВ «Агроль» стане одним з основних бюджетоутворюючих підприємств регіону.
На сьогоднішній день виробничі потужності підприємства дозволять переробляти 2000 голів птиці на годину. В майбутньому планується збільшувати продуктивність підприємства.
Професійний підхід, система контролю за вирощування бройлера, впровадження передових європейських технологій створюють ідеальні умови для виробництва якісного м’яса птиці. Норми сфері нагляду за безпекою і стандарту якості відповідають системі Global Food Safety.
У церемонії відкриття заводу взяли участь інвестори, клієнти компанії, народні депутати, представники влади та місцевих органів самоврядування.
У планах компанії на 2020-2025 роки зазначені відкриття мережі фірмових магазинів під торговою маркою «Agrol», збільшення об’ємів вирощування птиці до 6 млн. голів на рік за рахунок будівництва нових сучасних пташників, створення власного інкубатора і батьківського стада.
Компанія «Агроль» планує постачати свою продукцію не тільки на український, а й на зарубіжні ринки, зайнявши лідируючі позиції серед національних виробників курячого м’яса.