Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ми використовуємо програму годівлі птиці компанії
Koudijs Ukraine .

  Вона включає чотири періоди, яким відповідають корма:

 • Стартер;
 • Гровер 1;
 • Гровер 2;
 • Фінішер.

 • Рецептура кормів складається відповідно до параметрів вітчизняної сировини й фізіологічних потреб птиці (склад корму та розмір гранули). Перехід на наступний тип корму відбувається поступово, протягом кількох днів.

  Стартер — це корм, що використовується для курчат у перший тиждень вирощування. В цей період курчата адаптуються до умов пташника, інтенсивно ростуть і розвиваються, в них активізується імунна система. Тому в пташниках мають бути створені комфортні умови утримання: відповідна температура повітря й підстилки, достатня вентиляція, безперебійний доступ курчат до води та корму. Повноцінна годівля в цей період є запорукою подальшого хорошого росту й розвитку курчат.

  Різниця між комбікормами Гровер 1 і Гровер 2 полягає в різних рівнях обмінної енергії, сирого протеїну, незамінних амінокислот, але різких змін у кількісному та якісному складі корму не відбувається.