Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Бройлер на 2,8 кг за 42 дні?
Це не видумані цифри, а реальні результати!

Весь секрет в правильному та збалансованому раціоні.Бройлер – це особлива порода, яка характеризується швидкими приростами ваги, тому на кожному етапі вирощування використовуються збалансовані корми, які відповідають потребам птиці.
Забезпечити господарство повноцінним комплексом вітамінів іноді буває досить складно та затратно, тому в раціони впроваджують готові рішення, які в своєму складі містять потрібні вітаміни, мінерали та поживні речовини.

Достатня кількість води – також важлива складова ефективної годівлі. Її споживання залежить від багатьох факторів (пори року, віку, і т. д.), тому птиця повинна мати необмежени доступ до води, як і до корму.

Інтенсивність освітлення в пташниках – не менш важливий фактор, який може впливати на апетит.
Обравши методи вирощування, зверніть особливу увагу на раціони. Вони мають відповідати потребам бройлера відповідно до його віку. Безліч виробників професійних корів формують власні раціони, дотримуючись яких, процес годівлі стає простішим, ефективнішим та економнішим.