Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

13 квітня 2020 року, компанія «Агроль», разом з головою Підгайчиківської сільської ради Яремчук Марією Миколаївною, передали продуктові набори для малозабезпечених сімей. 22 родини отримали пакунки з продуктами до великоднього столу, аби свято було у кожному домі.


Яремчук Марія Миколаївна коментує:
«Компанія «Агроль» – це перший бізнес з яким ми співпрацювали на благо розвитку села. Я приємно вражена готовністю допомагати місцевості. Раніше село Погорільці, що у моєму підпорядкуванні, не освітлювалось належним чином, зате, тепер можна побачити оліхтарені вулиці села у вечірній час. Близько 300 000 гривень компанія виділила на даний проєкт за що я щиро вдячна. Окрім цього, вже 2 роки поспіль жителі отримують тематичні пакунки до Великодніх чи Різдвяних свят, що не може не радувати і 2020 рік не виняток. Ще раз виражаю подяку компанії Агроль, мені приємно співпрацювати з вами.»

Після свят, ми сконтактували з пані Наталією, яка отримала зібраний нами пакунок: «Я дуже задоволена, що ви зробили такий на свято подарунок і діти залишились задоволені, також. Щастя вам!»


Головну мету виконано: родини відзначили Великодні свята з усмішками на обличчях та паскою на столах. Ми компанія, яка відчуває свою соціальну відповідальність і йде за поривом серця.