13 квітня 2020 року, компанія «Агроль», разом з головою Підгайчиківської сільської ради Яремчук Марією Миколаївною, передали продуктові набори для малозабезпечених сімей. 22 родини отримали пакунки з продуктами до великоднього столу, аби свято було у кожному домі.


Яремчук Марія Миколаївна коментує:
«Компанія «Агроль» – це перший бізнес з яким ми співпрацювали на благо розвитку села. Я приємно вражена готовністю допомагати місцевості. Раніше село Погорільці, що у моєму підпорядкуванні, не освітлювалось належним чином, зате, тепер можна побачити оліхтарені вулиці села у вечірній час. Близько 300 000 гривень компанія виділила на даний проєкт за що я щиро вдячна. Окрім цього, вже 2 роки поспіль жителі отримують тематичні пакунки до Великодніх чи Різдвяних свят, що не може не радувати і 2020 рік не виняток. Ще раз виражаю подяку компанії Агроль, мені приємно співпрацювати з вами.»

Після свят, ми сконтактували з пані Наталією, яка отримала зібраний нами пакунок: «Я дуже задоволена, що ви зробили такий на свято подарунок і діти залишились задоволені, також. Щастя вам!»


Головну мету виконано: родини відзначили Великодні свята з усмішками на обличчях та паскою на столах. Ми компанія, яка відчуває свою соціальну відповідальність і йде за поривом серця.