вирощування птиці

м’ясопереробний комплекс
Наші переваги:

– Дотримання технологічного процесу. Адже це забезпечує свіжість продукції, високі смакові якості, привабливий вигляд та подальше довготривале зберігання.
– При розморожуванні продукції відбуваються мінімальні втрати ваги, що свідчить про неін’єктованість птиці.
– Широкий асортимент та індивідуальний підхід.
– Лояльна цінова політика до постійних клієнтів.

Птахівництво

За допомогою надійних партнерів, використання сучасного обладнання та новітніх технологій ТОВ «Агроль» виготовляє продукцію виробництва у замкнутому циклі, яка забезпечує споживачів смачним, доступним та корисним м’ясом та конкурує на українському, європейському та азійському ринках.
Ми контролюємо якість нашої продукції на всіх етапах: починаючи від вирощування зернових та олійних культур до м’ясопереробки, забезпечуємо оптимальну собівартість та доступну ціну на полицях магазинів.
Ми отримуємо стабільно високі показники, завдячуючи дотриманням технологічних процесів вирощування птиці, високомотивованому та кваліфікованому персоналу на всіх ланках.

М’ясопереробка

Компанія «Агроль» має власний сучасний забійний цех, з широким спектром м’ясопереробки, а саме: автоматизована нарізка птиці та її потрошіння, пакування, система охолодження та заморожування.
Постачання на забій здійснюється з власних виробничих майданчиків, а також передбачається налагодження довготривалої співпраці із діючими птахофабриками Західного регіону України, для забезпечення безперебійного функціонування цеху.
Із запровадженням новітніх технологій, ми забезпечуємо наших клієнтів стабільно якісною продукцією, дбаємо про постійне вдосконалення та розширення асортименту для наших споживачів.